prvý kontakt: 0905/ 346 105 

Polymerová dezinfekcia

Polymérná dezinfekcia povrchov je novodobý bezchlórový polymérový dezinfekčný prostriedok pre rýchlu dezinfekciu v domácnosti, v priemysle, v ubytovacích zariadeniach, v potravinárstve, v školstve, v sanitárnej oblasti, vo vzduchotechnike, v zdravotníctve, v poľnohospodárstve, vo veterine, v športových odvetviach a v stravovaní.
Prípravok je charakteristický silným a dlhodobým antibakteriálnym, antivirucídnym, a protiplesňovým účinkom na všetky druhy materiálov a podkladov, povrchy nijakým spôsobom nepoškodzuje ani nemení ich zafarbenie. Môže sa aplikovať priamo bez potreby sanitácie priestoru, po zaschnutí prípravku je možné v ošetrenom objekte okamžite vykonávať obvyklé činnosti.

Je nehorľavý a nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh,
formaldehyd, ťažké kovy. Má dlhotrvajúci dezinfekčný účinok v porovnaní s inými dezinfekčnými prostriedkami a je pH neutrálny.Je odolný teplotám od 0 po 250°C. Keď zamrzne, po rozmrazení je znovu účinný.
Je účinný v celom spektre A,B,C,T,M a V. Účinne likviduje baktérie, víry, mikroorganizmy, plesne , kvasinky, riasy a zároveň dlhodobo odstraňuje zápach, ktorý vzniká rozkladom alebo kvasením
.


Účinky polymérovej dezinfekcie: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC, Legionella, MRSA, Staphylococcus aureus), virucídne (vrátane H1N1,H5N1), mykobaktericídne a algicídne účinky. Veľmi účinne odstraňuje pachy.

Bytové družstvá

Realizujeme dezinfekciu aj v bytových družstvách.

Prevádzky

Komplexné služby pre váš obchod alebo nákupné centrum.

Kontaktujte nás

Testovacie miestnosti

Komplexné služby pre váš domov, či už v bytovke alebo rodinnom domove.

Pracujeme pre vás nepretržite počas núdzového stavu aj lockdownu.
NONSTOP LINKY: 0905 346 105, 0907 813 571, 
PORADŇA NONSTOP ZADARMO

VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU

KONTAKTUJTE NÁS

Telefón: 0905/ 346 105
E-mail: info@deratizaciacibulova.sk

Ďakujeme, že využívate naše služby.